Teklif Al

Titreşim Sönümleyiciler

Ses Emiciler

Akustik Düzenleyiciler

TİTREŞİM SÖNÜMLEYİCİLER

Stüdyonuzun sac olan tüm bölümlerde rüzgar ve ses sistemi kaynaklı titreşimlerin sönümlenmesi için kullanılan piyasadaki en kaliteli ağır bariyerdir.
Ana sanayinde hali hazırda kullanılan %100 profesyonel bir üründür. Yanmazdır.
Titreşim kaynaklı uğultuları alır ve ses geçişini engeller.
Kalınlık: 3 mm
Levha Ebatı: 50×40 cm / 0.2 m² (5’li paket)
Levha Ağırlığı: 1.2 – 1.3 kg
Kendinden Yapışkanlı: Evet
Uygulama Alanları: Stüdyo veya odanızda ses dalgaları nın vurduğu tüm metal ve plastik yüzeyler.
Kutulu olarak satılmaktadır. Her bir kutu 1 m² / 5 levha dBmat içerir.
Ev uygulamalarında kullanılmak için formüle edilmiş bitüm menşei’li ses bariyeridir.
Yoğun ve yarı esnek yapısı sayesinde uygulaması kolay bir üründür.
Yüksek sıcaklıklarda yapısının bozulmaması için üzeri şeffaf film kaplıdır.
Uygulama için önceden ısıtma gerektirmez.
Kalınlık: 2.5 mm
Levha Ebatı: 50×40 cm / 0.2 m² (5’li paket)
Levha Ağırlığı: 0.6 – 0.7 kg
Kendinden Yapışkanlı: Evet
Uygulama Alanları: Ev uygulamalarında duvar, zemin, tavan, kolon ve kirişlerde. Kutulu olarak satılmaktadır. Her bir kutu 1 m² / 5 levha dBcoat içerir.

SES EMİCİLER

Yüksek yoğunluğu ve boşluklu yapısı sayesinde ses geçişini kesmede en etkili ürünlerdendir. Ağır bariyerle (dBm-mat veya dBcoat) ile birlikte uygulanması ses yalıtımında en başarılı sonucu verir. Yoğun yapısından dolayı araçlarda da dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. Yanma geciktirici katkı ile üretimiştir. Normal süngerlerde ateş ile temas halinde hemen yanma başlarken dBbond’da ancak uzun süre belli bir köşesine ateş tutarsanız tutuşur. Tutuşma hemen yanmaya dönüşmez. Normalden çok daha yavaş yanar. Ürün özelliklerinde belirtilen ebat ve yoğunluktan farklı taleplerinizin en az 50mt² olması gerekmektedir.
Kalınlık:10-20-3 mm
Levha Ebatı: 50×50 cm / 0.25 m² 
Yoğunluk: 120 DNS
Kendinden Yapışkanlı: Bantlı veya bantsız 2 ayrı şekilde satılır.

AKUSTİK DÜZENLEYİCİLER

Kapalı ortamlarda akustik düzenleme için kullanılır. Ortamdaki yankıyı azaltarak içerdeki sesin netleşmesini sağlar. 15 DNS ve 50 DNS olmak üzeri 2 farklı yoğunluk mevcuttur. 50 DNS’lik katkı yedirilerek yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. 15 DNS’de yanmazlık özelliği yoktur.
15 DNS Antrisit Gri , 50 DNS ise Siyah renktedir. Akustik performansları birbirlerinden genel olarak farklı değildir. 50 DNS’nin yoğunluktan dolayı ses geçirmede biraz daha etkilidir ve yanmazlık özelliği vardır haricinde farkları yoktur.
Ses yalıtımı için dBbond gibi daha yoğun süngerlerle kullanılmalıdır.
dBcoat veya dBmat ile kullanıldığı taktirde ses yalıtımında da etkili olur.
Kalınlık: 30 mm veya 40 mm
Levha Ebatı: 50×50 cm / 0.25 m²
Yoğunluk: 120 DNS
Yanma Geciktirici: Var
Levha Ağırlığı: 10 mm = 0.3 kg, 20 mm = 0.6, 30 mm = 0,9 kg
Kendinden Yapışkanlı: Bantlı veya Bantsız olarak satılır.
Uygulama Alanları : Yaşam alanları, stüdyo beyaz eşyalarda sesin geçişini kesmek için kullanılır.
dBrings ses dalgalarının dağılmasından dolayı oluşan kalite bozukluklarını kesmek için tasarlanmıştır.
Yeni hoparlörünüzden aldığınız kaliteyi en üst seviyeye çıkartır. Yanmaz süngerden üretilmiştir. Profesyonel montaj gerektirmez. Tüm hoparlör markaları içi uygundur.
En doğru hoparlör montajı için ses yalıtımı şarttır. Bu sebepten kapı yalıtım ürünlerimiz dBmat ve dBpad’in ilanlarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. 
Uyumlu Hoparlörler: 6 – 6.5 inç (16 cm) / 5 – 5.5 inç (13 cm)
Kalınlık: 5 cm (Kesilip ayarlanabilir)
Kendinden Yapışkanlı: Evet
Kutu içi adeti: 2 adet (Set olarak gönderilir)

SES YALITIM UYGULAMASI

MÜKEMMEL BİR DENEYİME HAZIR MISINIZ?

Stüdyo, ev, ofis gibi yaşam alanlarınızda ses ve titreşimleri engelleyerek konforunuzu ve sağlığınızı koruyoruz.
Gürültü Engelleme
90%
Titreşim Engelleme
88%
Akustik Düzenleme
94%

GOOGLE YORUMLAR

Yalıtım, araç sahibinin aracına yaptırabileceği en mantıklı, ve ömürlük yatırımlardan biridir. Ben de uzun araştırmalarım sonucunda toyota cross aracıma "dbsesyalıtımı" 'nda yalıtım yaptırmaya karar verdim... 3 ay önce yaptırdım.. dbsesyalıtım çalışanlarına ve Cengiz beye çok teşekkür ederim.. Cengiz bey bu konuda oldukça bilgili ve bilgisini de paylaşmaktan çekinmeyen biri... Aracına ses yalıtımı yaptırmak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim...
Levent Tekin
Levent Tekin
2023-04-12
Hyundai İ20 aracım için kendilerini tercih ettim.Savaş usta sorduğum her soruya sağolsun hiç üşenmeden cevap verdi keza Cengiz bey de işini takip eden biri.Ben işlemler ve güler yüziçin kendilerine çok teşekkür ediyorum.Başka bir aracım olursa tekrar hiç düşünmeden tercih edeceğim yer burası olur.Kimsenin aklında şüphe kalmasın ben memnuniyetle ayrıldım gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
Mustafa Senol
Mustafa Senol
2022-12-29
Cengiz bey ve savaş ustaya nezaketleri ve misafirperverlikleri icin tesekkur ederim. Biz kisa bir istanbul turu yaparken aracin islemlerinide halletmis olduk.
Yavuz bey
Yavuz bey
2022-09-17
Toyota Corolla aracıma ön-arka davlumbaz, bagaj ve kaput izolasyonu yaptırdım. Yalıtım yaptırmadan 1 hafta önce şehirlerarası yol yaptım (130-150 km/s hız) ve gelen ses seviyesiyle, yalıtım sonrası şehirlerarası yolda (130-150 km/s hız) gelen ses seviyesi arasında hissedilir derecede fark vardı. Ellerinize sağlık.
Burak Kutlu
Burak Kutlu
2022-07-24
İşlerini hakkıyla yapan. Kaliteli hizmet veren bir iş yeri. Tavsiye ederim....
mcatolye
mcatolye
2022-05-10
Dürüst ve işinin ehli kişilere kaliteli ürünlerle uygun fiyatlı uygulama yaptırabileceğiniz adres. Ses yalıtımıyla arabam segment atladı.
Samed Arslan
Samed Arslan
2022-05-06
Dacia lodgy aracıma ses yalıtımı yaptırdım. Gerçekten özenle yapıldığını yapılan her işlem sonrası gelen fotoğraflardan takip ettim. Fiyat performans olarak gerçekten çok iyi bir iş ortaya çıktı. Elinize sağlık. Metin bey in bu kadar ilgili olması takdire şayan
Ozan Yılgör
Ozan Yılgör
2022-05-04
2021 VW Caddy aracıma komple bagaj yalıtım yaptırdım işi özenle yapan ustaya ve işletmeye çok teşekkür ederim çok memnum kaldım.
UFUK KILIC
UFUK KILIC
2022-03-26
Kaliteli malzeme, mükemmel işçilik ve uygun fiyat yanısıra güler yüzlü ve profesyonel işletme ve çalışanları. Tüm araç yalıtım yaptırdım ve son derece memnunum. Tekrardan ellerine emeklerine sağlık!! Kesinlikle tavsiye ederim. 🙂
Hakan Erden
Hakan Erden
2022-03-24

INSTAGRAM

OTOMOTİV

YAT-KARAVAN

STÜDYO-GAMER